اتوبار باربری محدوده صدر بابای

ارائه بهترین خدمات با۱۰۰ %تضمین کامل بدون هیچ گونه اسیب دیدگی وشکستگی همراه بامدرن ترین روش بسته بندی وسایل ظریف وحساس درتمام نقاط تهران به صورت ۲۴ ساعته اماده خدمات رسانی می باشد.

حمل بار اثاثیه منزل

اتوبار باربری صدر بابای  شرکتی در جهت حمل و نقل اثاثیه منزل کالا ها و وسایل اداره شرکتهاو دفتر شما می باشد.

باربری vip
باربری vip

اسباب کشی بدون دغدغه

تا حالا در حمل و نقل اثاثیه منزل دچار مشکل شده اید؟ کالای شما، وسایل اداره شرکت، اثاثیه منزل و هر آنچه که قصد جا به جای و حمل و نقل آن را دارید دچار خسارت ناشی از جا به جایی غیر اصولی و غیر حرفه ای شده است؟

مشاور و بازدید رایگان↔ 09192971735

حادثه  خبر نمی کند

دیگر نگران این مشکل خسارت ناشی وغیراصولی نباشید باربری صدربابای که یکی از شاخه اتوبارمنصف بارمی باشد این مشکل را برای همشهریان عزیز با استفاده از بیمه رایگان بار حل کرده است تا شما مشتریان گرامی آسوده خاطر باشید.

باربری تهران بزرگ
باربری تهران بزرگ

تلفن شبانه روزی تمام نقاط تهران

۰۲۱۲۲۸۹۴۱۷۸

۰۲۱۸۸۲۴۶۱۰۹

باربری اتوبار منصف بار صدر بابای با بیش از ۲۵ سال سابقه درخشان درصنعت حمل نقل به این نتیجه رسیده است که مشتری مداری مسئولیت پذیری بهترین سرویس ها را ارائه دهد.تا از مبدآ به مقصد بدون نگرانی جابه جاشوید.

در باربری صدر بابای از ماشین های مسقف بزرگ وانت بار نیسان بار و خاور کامیونت استفاده می شود منصف بار صدر بابای  اماده خدمت رسانی در تمام تهران حومه تهران و شهرستان های کل کشور می باشد.

اتوبار
اتوبار

نکته ای مهم در اتوبار باربری صدر بابای این می باشد که بار و کالای شما کاملا بیمه می باشد.

ماشین های باربری منصف بار مسقف و کاملا موکت کاری شده است و داخل هر ماشین تعدای ۴۰ عدد پتو برای نگهداری بهتر وسایل اثاثیه شما می باشد.در باربری منصف بارصدر بابای وسایل شما با استفاده از کارتن های محکم پنج لایه چسپ های  قوی  محافظ های ضخیم فوم سلفون وسایل شما را بسته بندی ظریف و شکستنی شما را بهتر نگهدای میکند.

بسته بندی اثاثیه خانه از جمله

یخچال ساید بای ساید،مبلمان،بوفه،پیانو،ماشین لباس شوی،چینی،کریستال،آرکوپال و …
با یک تماس در خدمت شما هستیم در طول شبانه روز در شهر و شهرستان فوری

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس مستقیم با ما

02188246109 02144313256