باربری لواسان به صورت ۱۰۰ %تضمینی بدون کوچکترین اسیب دیدگی وخط خش کارشمارابه نحو احسن انجام داده همراه بامدرن ترین روش بسته بندی به صورت شبانه روزی قیمت شفاف ومنصفانه واقعی.

باربری لواسان

تلفن شبانه روزی تمام محدوده لواسان☎

02122894178      ☎    02188246109

باربری منصف بار لواسان دقیق ترین شرکتی در جهت حمل و نقل اثاثیه منزل کالا ها و وسایل اداره و دفتر شما می باشد.

نظم کاری مدیریت قوی مسئولیت پذیر

اتوبار باربری لواسان

تا حالا در حمل و نقل اثاثیه منزل وشرکت خود دچار مشکل شده اید؟ کالای شما، وسایل اداره شرکت، اثاثیه منزل و هر آنچه که قصد جا به جای و حمل و نقل آن را دارید دچار خسارت ناشی از جا به جایی غیر اصولی و غیر حرفه ای شده است؟

 حادثه خبر نمی کند

دیگر نگران این مشکل خسارت نباشید منصف بار لواسان این مشکل را برای شما همشریان گرامی خود با استفاده از بیمه رایگان بار حل کرده است و شماه آسوده خاطر باشید.

باربری منصف بار لواسان با بیش از ۴۰ سال سابقه درخشان به این نتیجه رسیده است که مشتری مداری و ارائه بهترین سرویس ها مهمتر از سود بیشتر می باشد.

منصف بار محدوده لواسان

در باربری لواسان از ماشین های وانت بار نیسان بار و خاور مسقف موکت کاری شده استفاده می شود باربری لواسان اماده خدمت رسانی در تمام نقاط تهران حومه تهران و شهرستان های کل کشور می باشد.

نکات مهم هنگام اسباب کشی

نکته ای مهم در اتوبار باربری لواسان این می باشد که بار اثاثیه شرکت واداره شما کاملا بیمه می باشد.

ماشین های باربری منصف بارلواسان کاملا موکت کاری شده است و داخل هر ماشین تعدای45 عدد پتو برای نگهداری بهتروسایل اثاثیه شما می باشد.

در باربری منصف بار لواسان وسایل شما با استفاده از کارتن های محکم چسپ های و قوی و محافظ های ضخیم وسایل حساس ظریف و شکستنی شما را بهتر نگهدای می کند.

یخچال ساید بای ساید،مبلمان،بوفه،پیانو،ماشین لباس شوی،چینی،کریستال،آرکوپال و …
با یک تماس در خدمت شما هستیم در طول شبانه روز در شهر و شهرستان

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس مستقیم با ما

02188246109 02144313256