باربری فرحزاد

باربری اتوبار مجیدیه

حمل اثاثیه منزل تخصص ماست ما در باربری اتوبار مجیدیه تهران با سالها سابقه درخشان تجربه فعالیت باربری تخصصی در زمینه حمل نقل و جا به جای اثاثیه منزل و اسباب کشی ادارات و شرکتها را داریم تمام پرسنل و نیروی های که برای همشهریان عزیز اعزام می شوند متخصص بسته بندی حمل نقل بار چیدمان هستند. متاسفانه گاها مشاهده می شود که برخی از افراد و باربری ها که اقدام به ارائه خدمات حمل نقل و اسباب کشی می کنند، که به اصول جا به جای اثاث کشی آشنای زیادی ندارند موجب خسارت ناشی دیدن اثاثیه و اسباب وسایل هموطنان و مشتریان می شوند.

خصوصیات یک باربری معتبر

تفاوت ما با شرکتهای اتوبار معمولی این است که از لحظه بسته بندی حمل و نقل تا لحظه تحویل در مقصد و چیدمان در منزل در کنار مشتریان عزیز خواهیم بود و نمی گذاریم کوچک ترین آسیب و خط خش به اثاثیه اسباب شما وارد شود از آنجا که در اثاث کشی سلامت و امنیت اثاثیه منزل اهمیت بسیاری دارد باید توسط اکیب مجرب آموزش دیده اجرا شود نه تنها بسته بندی بلکه جا به جای آن میان طبقات بخصوص طبقات بالا به همکف و قرار دادن درون کانتین خاور نیسان باربری نیاز به تجربه و رعایت اصول اسباب کشی دارد.

تلفن شبانه روزی اتوبار مجیدیه

02122894178

02188246109

02144313256

بسته بندی اتوبار باربری مجیدیه

یکی از اقدامات مهم اتوبار باربری مجیدیه بسته بندی حرفه ای و دقیق اثاثیه است که بر تضمین و امنیت اثاثیه منزل در حین جا به جای بار می باشد شرکت حمل نقل باربری مجیدیه این تضمین را به شما می دهد که با استفاده از سرویس بسته بندی دقیق اسباب کشی اثاثیه شما به بهترین حالت ممکن جا به جا شود بدون کوچک ترین آسیب دیدگی و خط خش به وسایل وارد نشود.

حمل نقل اسان اثاثیه منزل

خدمات بسته بندی اتوبار باربری مجیدیه به جدید ترین روش روز دنیا و با استفاده از مرغوب ترین لوازم بسته بندی از قبیل، کارتون،فوم،سلفون،چسپ 5 لایه ی پک های بسته بندی مخصوص مبلمان رخت خواب  بابل رپ،استرچ رپ،جهت محافظت و جلو گیری از ضربه و تکان خوردن بار و اثاثیه درون محفظه می شود.

باربری اتوبار مجیدیه

باربری اتوبار مجیدیه

کادر با تجربه مسئولیت پذیر

شرکت حمل نقل اتوبار باربری مجیدیه دارای کادر مجرب آموزش دیده قابل اعتماد مدیرت قوی و با سابقه رانندگان ماهر و خوش بر خورد پرسنل ورزیده و کار بلد رعایت احترام و برخورد به همشهریان و مشتریان گرامی و تعهد در انجام کار وظایف پرسنل و رانندگان باربری مجیدیه می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *