باربری

ارائه بهترین خدمات حمل نقل همراه با پرسنل جوان و با اخلاق با مدرترین روش بسته بندی اماده پاسخگوی ۲۴ ساعته صدای گرم همشهران عزیزمان هستیم.

باربری اتوبار جلال ال احمد

 

شبانه روزی↔ شهر و شهرستان

عضو رسمی اتحادیه قیمت واقعی و منصفانه

اتوبار جلال ال احمد دارای مجوز رسمی اتحادیه حمل و نقل کالای شهری و کلیه خدمات تضمینی می باشد.

از جمله خدمات باربری جلال ال احمد  می توان به اسباب کشی.حمل.جابه جایی و بسته بندی مبلمان. اثاثیه منازل.شرکتها.ادارات و بسته بندی جهیزیه به صورت تخصصی.حمل و نقل و جابه جایی تجهیزات صنعتی.باربری جلال ال احمد به شهرستان.حمل و جابه جایی هر نوع کالا یا مواد غذایی به شهرستان.خدمات حمل بار کالاهای گمرکی.اشاره کرد.

شایان ذکر است که خدمات اتوبار جلال ال احمد بسته بندی وسایل به روش کشورهای اروپایی با کارتن های حجیم و ۱۰۰%محکم توسط کارگران مجرب خانم و اقا و همچنین ارائه ی بسته های مخصوص حمل رختخواب

_کارتن حمل لباس و همچنین کاهش حجم لباس در صورت نیاز انجام می شود.

باربری جلال ال احمد

تلفن های تماس با باربری جلال ال احمد 

                                      ۰۲۱۴۴۶۱۲۴۱۰

                ۰۲۱۸۸۲۴۶۱۰۹

۰۲۱۲۲۸۹۴۱۷۸

  حمل اثاثیه منزل اتوبار باربری جلال ال احمد

شرکت اتوبار باربری جلال ال احمد حمل اثاثیه منزل ادارات و شرکت ها به شما را به نحو احسن انجام میدهد و چنانچه نیاز به بسته بندی و یا چیدمان داشتید این امر  را به ما بسپارید تا توسط اکیب ورزیده با کارگر خانم و آقا در سریعترین زمان انجام  شود.

باربری جلال ال احمد بیمه بار و یا کالای شمارا از مقصد به مبدا باربری جلال ال احمد هر روز هفته و به صورت شبانه روزی در هر نقطه از تهران اماده خدمت رسانی می باشد.

ما همواره در باربری تهران در محدوده جلال ال احمد در تلاشیم یک جابه جای رویای بدون کوچکترین دغدغه کاری به پایان برسانیم تا به عنوان یک خاطره خوب از ما یاد کنید.

حمل و نقل هوشمند همراه با اتوبار باربری جلال ال احمد

این اتوبار متخصص در امر حمل و نقل  وبسته بندی وسایل با پرسنلی خوش اخلاق.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *